Skip Navigation
 

Portfolio » Teledysk

Von Zeit - "Niezapomniane chwile"

Czas: 8' 09''
Występują muzycy Von Zeit: Roman Puchowski, Jacek Kulesza i Sebastian Szczepanowski, a partnerują im: Piotr i Paweł Sitkiewiczowie, Małgorzata i Katarzyna Wojtasiówny, Edyta Szmyt, Piotr Świąder, Wiesława i Leszek Bieńkowie, Marek Klima, Robert i Julek Turłowie oraz Wiesława Dolina-Niżyńska.

Muzyka: Roman Puchowski
Scenariusz: Barbara Świąder
Reżyseria: Barbara Świąder, Beata Staszyńska
Zdjęcia: Piotr Rejmer, Robert Turło, Adam Żółtowski
Montaż i oprawa graficzna: Michał Górzyński
Produkcja: Studio Barba Luna

Czarno-biały klip muzyczny jest całkowicie niezależną produkcją. To nieco surrealistyczna bajka utrzymana w klimacie kina niemego. Jest w niej wszystko, co być powinno: miłość, zdrada, szaleństwo, erotyzm oraz dziki pościg. Nie ma natomiast: sensu, ładu, logiki, ani morału. Film autorstwa Barbary Świąder opowiada burzliwe losy pewnego tczewskiego Hrabiego, którego zgubił truskawkowy hazard. Akcja rozgrywa się w leniwym czasie letniej kanikuły. Podczas absurdalnej ucieczki przed dwoma hrabiami-drabami Hrabia von Zeit spotyka na swojej drodze przedziwne postaci, m.in.: Smutnych Braci, Ich Królewskie Moście, Siłacza, Zajączka i Misia, Myśliwego, Słodkie Alicje (sic!) oraz… Mrs Monroe (sic! sic!). W całą aferę zamieszany jest nawet Księżyc…, ale o tym sza! Jest tu lot na odkurzaczu, hazard w parkowej fontannie, a także połykanie myszy!

Yach Film Festival - 2007Yach w kategorii inna energia oraz nominacja w kategorii scenariusz.

Teledysk w formacie mp4
Aby móc oglądać Filmy musisz mieć zainstalowanego QuickTime'a darmową wersję możesz ściągnąć z internetu klikając w poniższą ikonę

Teledysk Von Zeit "Niezapomniane chwile"

Inne wersje plików

Teledysk Von Zeit "Niezapomniane chwile" - wersja WMV

Oficjalna Strona Internetowa Zespołu Von Zeit

 
 
« powrót|drukuj